KANAL D CANLI İZLE

 

Kanal D, ilk olarak 19 Aralık 1993 senesinde kuruldu. Kuran ve ilk sahibi Ayhan Şahenk’tir. Türkiye’deki ilk televizyon kanallarındandır. Daha sonra kanalın sahibi Aydın Doğan oldu. Hem kaliteli yayınları hem de geniş yayın kanalları ile bilinen gurup ülkede en fazla izlenen hem programlara hem de dizilere imza attı. 2004 senesi Kanal D için dijital yayının başladığı tarihtir. Kanal D canlı TV olarak izlenmektedir.

Kanal D canlı TV izle, kanal bünyesinde bulunan kanal listesi artırıldı. Kanal D canlı izle aracılığı ile hem Kanal D yayın akışı hem de içinde bulunduğu platformun izlenmesi mümkündür. Kanal Doğan Yayıncılık bünyesinde faaliyet gösteren ve Türkiye’nin en fazla izlenen televizyon kanallarından bir tanesidir.

Kanal D bünyesinde birbirinden kaliteli ve uzun soluklu diziler bulunmaktadır. Türkiye sınırlarında rekorlar kıran, hem en uzun soluklu hem de en çok izlenen dizisi Arka Sokaklar Kanal D ekranlarından izlene bilmektedir. Birçok kanalı gezdikten sonra yeni yüzü ile yeniden hem ekranlarda hem de Kanal D televizyonunda yer alan Çocuklar Duymasın dizisi de izlenme rekorları kıran bir dizidir. Dostlar Mahallesi dizisi de ekran karşısında izlenmek için beklenen ve sıkı takip edilen bir yapıt olarak duruyor. Hem bir dizi hem de öğreti olan Gülizar Hayati ve Diğerleri dizisi de sevenleri ile bu ekranda buluşuyor. Tutan ve ekranda izlenen diğer diziler de Hıçkırık Kızlarım İçin, Meryem ve Siyah Beyaz Aşk ile Vatanım Sensin dizileri olarak reytinglerde kendilerine yer bulan sıkı takipçisi olan dizilerdir.

Takip edilen ve sıkı bir izleyici kitlesi olan haber ve yarışma programları da Kanal D bünyesinde görülür. Hafta içi her akşam izlenilen Ahmet Hakan’la Kanal D Haber bunlardan biridir. Hafta sonu haberleri için ekrana Kanal D Haber Hafta Sonu gelmektedir. Hafta içi her sabah ekrana gelen program Kanal D ile Günaydın programıdır. Hem eğlence hem de yarışma programı olarak Ben Bilmem Eşim Bilir programı gelir. Yılların talk şovu Beyaz Show da izleyicinin merak ile beklediği ve izlediği bir programdır.

Diğer programların adları ise; Ekip Şahane, Türkiye Magazin D, Cumartesi Magazin D, Pazar Nursel’le Evin Tadı, Sahrap’la Lezzetli Sofralar ve Şule ile Vitrindekiler olarak sayılır.
  • Yorumlar

    EN ÇOK İZLENENLER

     

    Yuyyu Canli Tv İzle